מערכות שאיבה ויניקה לתעשייהמערכות שאיבה ויניקה

מערכות שאיבה ויניקה הן מרכיבים חיוניים בתהליכים תעשייתיים רבים. הם משמשים להעברת נוזלים, גזים או מוצקים ממקום אחד למשנהו בצורה יעילה. שני הסוגים העיקריים של מערכות שאיבה ויניקה הם משאבות תזוזה חיוביות ומשאבות צנטריפוגליות. משאבות תזוזה חיוביות משתמשות בתא סגור כדי להזיז את הנוזל בעוד משאבות צנטריפוגליות משתמשות באימפלר כדי ליצור ואקום השואב את הנוזל פנימה.

בנוסף, ישנם מספר סוגים נוספים של מערכות שאיבה ויניקה שניתן להשתמש בהן עבור יישומים שונים. אלה כוללים משאבות ואקום, מדחסי אוויר, מערכות הידראוליות, משאבות טבולות ועוד. לכל מערכת יש יתרונות וחסרונות משלה בהתאם ליישום שבו היא משמשת. הבנת הסוגים השונים של מערכות השאיבה והשאיבה חיונית לכל מהנדס או טכנאי העוסק בתהליכים תעשייתיים.

קראו גם על: מפוחים תעשייתיים


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.